Krabička s parametry

https://3dfactory.cz/2018/09/30/krabicka-s-parametry/

Dobrý den, zdravím vás u dalšího článku z dílny malé továrny na velké věci. Dnes jsem si pro vás připravil krátké video, ve kterém vám ukážu jak snadno se dá v programu Fusion 360 od Autodesku vytvořit jednoduchá “přístrojová” krabička.

K jejímu vytvoření použijeme funkci “parameters” takže výsledná krabička se může zvětšit nebo zmenšit bez nutnosti překreslování. Já si myslím že takovýto projekt je více než užitečný a každý 3D tiskař by měl mít takovýto návrh ve svém repertoáru. Pohodlně se tedy usaďte, spusťte si Fusion 360 a pusťte se do díla.

Doufám, že pro vás toto video bylo přínosné. V příštím článku si řekneme něco o podložkách a materiálech na které se dá tisknout…

 

2 thoughts on “Krabička s parametry

  1. Toto video jsem si pustil, bych se poučil a viděl i jiný způsob návrhu. I když umím trochu pracovat s Fusion, tak některé operace byly pro mne provedeny velmi rychle. Přimlouval bych se proto takovéto zajímavé instruktáže trochu zpomalit. Jinak velmi pěkné.

    1. Děkuji. Příště trochu video zpomalím. Cílem videa původně nebyl přesný návod ale demonstrace přístupu jak na celou věc pohlížet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *